Del me fustanin e pahekurosur, Rita Ora përqesh veten në Instagram! (FOTO)

By

Është shumë simpatike kur ti gjen material për të bërë shaka në llogari të vetes tënde.

Dhe pikërisht këtë e ka bërë këngëtarja e famshme Rita Ora e cila e ka përqeshur veten për paraqitjen e saj publike.

Ora që kishte veshur një fund ngjyrë rozë e me material prej mëndafshi – tejet i ndjeshëm – ishte e tëra e rrudhosur!

“A mos pati dikush hekur” – ka shkruar Rita në profilin e saj në Instagram, duke bërë shaka me veshjen e saj e cila nuk dukej edhe aq e denjë për një paraqitje publike. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm