Del klipi i shumëpritur: Teuta Selimi dhe Agon Amiga lansojnë këngën

By

Pas ca kohësh që është larguar nga skena muzikore duke mos sjellë projekte të reja, këngëtarja Teuta Selimi ka ardhur me këngën e re.

Selimi bashkë me reperin Agon Amiga, kanë lansuar projektin e tyre të ri të të quajtur “Lej Lej”.

E në këtë klip, këngëtarja që është nënë e dy fëmijëve, po duket tejet atraktive duke ardhur super seksi në klip dhe tejet e kuruar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm