Del kënga e re e Butrint Imerit, “Alea” është titulli i saj e klipi vjen nga Tajlanda

By

Sërish ai, dhe një vajzë e bukur që e shoqëron nga pas.

Këngëtari Butrint Imeri, sapo ka publikuar këngën e tij të re “Alea”, me ritme e pamje tejet verore.

Klipi është xhiruar në Tajlandë, e data e publikimit të këngës është zgjedhur ditëlindja e këngëtarit.

Kënga të cilën e ka shkruar vet Butrinti, është shumë ritmike e është lansuar këtë të marte, e pa dyshim do t’iu bëjë të vallëzoni shumë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm