Del foto e përbashkët: Sa i ngjan djali i Adelinës motrës së tij?

By

Joni, djali i këngëtares Adelina Tahiri që prej momentit kur erdhi në jetë është goxha i famshëm në rrjete sociale.

Siç e do edhe tradita e fytyrave publike, Joni ka edhe një llogari me mijëra ndjekës në rrjete sociale.

E në postimin e fundit, ai është shfaqur me motrën e tij.

Vajza nga martesa e parë e babait, Serjoza, ka pozuar me vëllain dhe ngjajshmëria  mes tyre duket mjaft e madhe.

Imazhi i mëposhtëm flet vetë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm