Dëgjoni tingujt e parë të këngës së Seven Saraqit!

By

Seven Saraqi ka paralajmëruar projektin e radhës.

Këtë e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram, ku ndau tingujt e parë të këngës së re.

Projekti tashmë është gati dhe do të lansohet më datë 18 të këtij muaji.

Më poshtë mund të shikoni postimin e tij të plotë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Seven (@seven777)

 

Artikuj të ngjashëm