Dëgjoni pak nga një prej këngëve të papublikuara të Erës

By

Ka tash e një kohë që është bërë publik bashkëpunimi i Era Istrefit me artistin e njohur Claydee.

Gjithçka u kuptua përmes një fotoje të përbashkët dhe paralajmërit të bërë në rrjete sociale, por duket se puna në projekt është drejt finalizimit pa humbur shumë kohë.

Kënga e punuar me Claydee duket të jetë në ‘intervenimet e fundit’ në studio.

Këtë e ka zbuluar vetë Claydee përmes një postimi ku ndan një sekuencë të shkurtër nga ky projekt muzikor.

Ndiqni disa sekonda në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm