Dëgjoni pak nga kënga e re e Ledri Vulës me Lyrical Son (VIDEO)

By

Nesër në orën 15:00, publikohet kënga më e re e Ledri Vulës në bashkëpunim me Lyrical Son me titull “Princess Diana”.

Dyshja kanë punuar me Redbox për këngën e re e cila vjen e shoqëruara me videoklip.

Me sa duket Ledrit nuk po i pritet deri nesër, dhe vendosi të postojë një video të shkurtër ku dëgjohet pak kënga e re.

Më poshtë videoja./Prive.al

View this post on Instagram

👸🏼

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Artikuj të ngjashëm