Dëgjoni pak nga kënga e re e Capital T – Këto janë detajet e publikimit

By

Capital T ka punuar që  një kohë të gjatë në një album të ri.

Ai zbuloi ekskluzivisht pët NIN me Alaudin Hamitin se albumi i tij i katërti më radhë do të titullohet “Skulpturë”.

Titulli i albumit të ri të Capital T ka një kuptim shumë të veçantë

Ai po publikon projektin e tij të parë për 2020-ën dhe kënga e titulluar “600PS” do të publikohet me 15 janar.

Këngën e cila është pjesë e albumit të ri të reperit, mund ta dëgjoni një insert në postimin e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm