Dëgjoni pak nga kënga e re e Adelina Berishës (VIDEO)

By

Këngë të re pak para se të përfundojë ky vit, po sjellë edhe Adelina Berisha.

Këngëtarja ka ndarë një video në llogarinë e saj në Instagram, përmes së cilës njoftoi se projekti i muzikor është gati dhe do të lansohet shumë shpejtë.

Në të mund të dëgjoni një pjesë të këngës të cilën e ka punuar producenti Rzon.

“Valla” ende nuk ka datë të lansimit./Prive.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @adelinnaberisha

Artikuj të ngjashëm