Dëgjoni pak nga kënga e Lindita Halimit që do të publikohet

By

Lindita Halimi pas disa kohësh po vjen me një projekt të ri.

Ajo hyri në llogarinë e saj në Instagram për të ndarë pak nga kënga e re që do të publikojë së shpejti.

Projekti do të titullohet “Gur” dhe është në gjuhën shqipe. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm