Dëgjoni pak nga kënga e Fifit me Bllekin!

By

Para pak dite është konfirmuar bashkëpunimi i Fifit me reperin nga labeli PINT, Blleki.

Kënga është finalizuar e po ashtu edhe klipi i xhiruar në jug të Shqipërisë.

Ky projekt do të publikohet pas pak ditësh dhe mban titullin “Mbidozë”.

Por, deri atëherë mund të dëgjoni një copëz të këngës./Prive.al

View this post on Instagram

@bllekibllekk #mbidozë 🔥 #comingsoon‼️

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

Artikuj të ngjashëm