Dëgjoni këngën e re nga Sabri Fejzullahu! (VIDEO)

By

Ka shumë pak kohë që lançoi njëri pas tjetrit dy projekte muzikore me tematika të ndryshme por Sabri Fejzullahu duket se nuk e ka ndërmend të ndalet.

Si i ftuar në emisionin NIN me Alaudin Hamitin, legjenda e muzikës shqiptare zbuloi se ka gati këngën e re.

Mes tjerash, ai nuk përtoi as ta këndoj refrenin në pak sekonda dhe gjithashtu, Sabriu zbuloi se në repertorin e tij ka plot 1005 këngë.

Intervistën ku mes tjerash Fejzullahu këndon pak nga kënga e re mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm