Dëgjoni bashkëpunimin e ri Dua Lipa x Elton John

By

“Elton John ju jeni miku im dhe heroi im”, shkroi Dua teksa njoftoi se bashkëpunimi i saj i ri është lansuar.

Ajo dhe Sir Elton John bashkëpunuan për këngën “Cold Heart”.

Kënga gjithashtu u shoqërua edhe me videoklip i cili u realizua si animacion. /prive.al

Artikuj të ngjashëm