Dedikim Afronës? Blero vjen dramatik në baladën e re!

By

Blero ka vendosur të jetë ‘në heshtje’ sa i përket raportit me Afronën, tashmë kur raportimet për ndarje ‘vlojnë’ prej javësh.

Ai ngurrues u shfaq edhe në një intervistë për Prive.

E “N’heshtje” mbanë titullin kënga më e re e tij, një baladë, të cilën ai e paralajmëroi vet fundjavën e kaluar.

Blero i është kthyer ‘vajtimit’ teksa ndjekësit janë shfaqur të bindur se bëhet fjalë për një dedikim ndaj Afronës.

Dëgjojeni të plotë në vijim dhe vlerësojeni. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm