Dasmë së shpejti? – Miram Cani zbuloi sekretin… (VIDEO)

By

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani, janë njëri ndër çiftet më të pëlqyera në trojet shqiptare.

Ata kanë edhe një vajzë e cila quhet Amelia, e cila erdhi në jetë pak vite më parë.

Por, Albani dhe Mirami nuk janë martuar akoma.

Sidoqoftë, mesa duket çifti ka vendosur të bëjë një ceremoni martesore edhe me vajzën në krah dhe këtë pak a shumë e bëri të ditur Mirami.

Të dy por jo vetëm ishin të ftuar në emisionin “Soiree” në Top Channel, ku gazetari Eraldo Rexho ndërhyri gjatë bisedës për të kujtuar se ata dy nuk janë martuar ende.

“Do të vijë edhe ajo shpejtë. Mos u shqetëso”, tha Miriami.

Atëherë, shpresojmë që dasma e çiftit të bëhet sa më shpejtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm