Dasmë së shpejti? – Flet Eni Koçi (FOTO)

By

Eni Koçi ka treguar nëse do të bëjë dasmë me të fejuarin e saj, Genc Prelvukajn.

Artistja mori një pyetje nga fansat në Instagram lidhur me këtë temë, dhe ajo nuk përtoi të përgjigjej.

Eni tha që nuk e beson se do të bëhet dasmë pasi çdo ceremoni familjare e kanë bërë vetëm me familjet.

Lexoni më poshtë postimin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm