Dasmë a koncert? Remzie Osmani rrëfen numrin e të ftuarve në dasmën e djalit

By

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Remzie Osmani, mbrëmë në emisionin Top Show Magazine në Top Channel, ka folur për martesën e djalit të saj.

Osmani që shumë shpejt pritet të bëhet vjehërr, ka treguar se për të birin Hamzën, dëshiron një dasmë të madhe.

“E dija që djali do e merrte nusen kaçurrelse se unë i kam dashur gjithmonë. Siç kam filluar unë, kë takoj i ftoj në dasmë, më duket nja 1500 të ftuar do bëhen”, ka thënë Remzia, që gjithmonë flet me doza humori dhe me pozitivitet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm