Dasma madhështore po vjen – Blero dhe Afron gati për t’u martuar

By

Vitin e kaluar, Prive ju ka njoftuar se Blero dhe Afrona do të martohen këtë vit.

Çifti I cili ka shumë vjet që është në lidhje, do të martohet më 21 shtator.

Blero dhe Afrona tashmë kanë nisur përgatitjet dhe këtë e ka treguar një postim i këngëtarit I bërë në Instagram, ku shihej me një kostum të punuar nga Valdrin Sahiti.

Ceremonia padyshim se do të jetë madhështore dhe Prive do t’ju mbajë të informuar për çdo detaj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm