Dasma e Kim Kardashian dhe Emina Çunmulaj organizohet nga i njëjti person?!

By

Ceremonia e Kim Kardashian dhe Kanye West mori përmas botërore për shkak të popullaritetit që gëzojnë çifti e nuk kishte si të mungonte një dasëm luksoze.

Kjo ngjarje u planifikua nga Sharon Sacks, e po ajo organizoi dasmën e modeles me prejardhje shqiptare Emina Çunmulaj.

Edhe shqiptarja pati një dasëm të përrallave ku siç ka thënë ajo është ndier si princeshë.

Tashmë Prive ka treguar që Emina është shtatëzënë dhe po pret fëmijën e parë që është vajzë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm