Dashuri dhe luks: Brenda avionit privat të Angela Martinit

By

Modelja e njohur shqiptare nga Shtetet e Bashkuara ka udhëtuar me avion privat për në Stamboll të Turqisë.

Angela Martini që ka pak muaj që është martuar me rumunin Dragos Savulescu, përveç që ka gjetur dashurinë, bën edhe jete të larë në luks.

Modelja shpesh e prezanton unazën e saj gjigante të diamantit e kësaj here, ajo ka prezantuar ambientet e aeroplanit të saj privat ne të cilin ka udhëtuar për në Turqi. /Prive.al

No gossips?

A post shared by Angela Martini ? (@angela_martini) on

Artikuj të ngjashëm