Dardha nën dardhë: Liani, një reper i ardhshëm (VIDEO)

By

Kot nuk thonë, dardha pikon nën dardhë.

Liani, djali i Big Bastës dhe Vesa Lumës duket ta ketë trashëguar nga prindërit teksa në zhanre, qëndron tek babai.

View this post on Instagram

Gezuar vitin e ri nga familja jone @vesaluma @lianxhari

A post shared by HipHop producer, Lyric Writer (@bigbastaofficial) on

Ka qenë vetë reperi nga Tirana ai që ka ndarë një video me ndjekësit në rrjete sociale ku shfaq Lianin teksa bën freestyle.

‘Hapat e parë të Lian drejt suksesit si reper. Cdo mëngjes e ka si traditë kërkon instrumentale që të bëjë freestyle. Po përparon tepër cdo ditë dhe ka ritmikë të frikshme. Krenaria ime dhe e Vesa Luma që na lumturon zemrat’ – shprehet Basta në videon e publikuar.

Duket se në disa vjet, do e kemi një reper të ri në skenë i cili po formohet që në hapat e parë të fëmijërisë në Zelandë të Re. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm