Dardani përgjigjet hapur në çdo pyetje të fansave (VIDEO)

By

Është një nga reperët më premtues.

Në skenën e hip-hopit gjerman, ai rangohet lart falë hiteve në vitet e fundit! Djaloshi nga Kosova Dardan Mushkolaj dëgjohet e pëlqehet edhe në Kosovë.

Por deri sot, në afro pesë vite aktivitet në muzikë ai nuk ka folur asnjëherë për mediat në Kosovë e Shqipëri.

Për herë të parë, ai thyen heshtjen i ftuar në NIN me Alaudin Hamitin.

Në këtë intervistë, shumë hapur ai përgjigjet në të gjitha pyetjet e fansave duke zbuluar çdo detaj të jetës së tij profesionale dhe personale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm