Dani këtë herë solo (VIDEO)

By

Pas disa bashkëpunimeve që i pati në këtë vit, Ramadan Krasniqi – Dani, po vjen solo.

Këngëtari ka vendosur që kënga e re të jetë vetëm për të.

Projekti është baladë dhe është punuar në studion e Irkenc Hykës, producentin dhe këngëtarin me të cilin ka bashkëpunuar në një këngë gjatë 2018-ës.

Detajet tjera ua tregon videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm