Dalin pamjet nga festa e ditëlindjes së djalit të Skerdit (VIDEO)

By

Para pak ditësh, djali i Skerdit, Roi, festoi njëvjetorin e lindjes.

Këngëtari dhe bashkëshortja e tij Vesa Rama Ago, i organizuan fëmijës një festë mes familjaresh në një ambient të dekoruar deri në detaje.

Në Instagramin e Roit, është publikuar një video e përmbledhur nga atmosfera që mbizotëroi në njëvjetorin e tij.

Ndiqni videon më poshtë./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Roi’s World🥇 (@roi_ago)

Artikuj të ngjashëm