Dalin pamjet e para të klipit të Soni Malajt me reperin latin (VIDEO)

By

Gjithçka është gati!

Projekti që bëri bashkë reperin shumë të njohur latin, Joëell me Soni Malajn, është finalizuar dhe pritet që së shpejti të publikohet.

Edhe pamjet e para tashmë janë lëshuar nëpër rrjete sociale nga të dy artistët.

“En La Intimidad”, quhet kënga, dhe pak sekuenca nga klipi mund t’i shihni më poshtë./Prive.al

View this post on Instagram

#comingsoon @jowellgram #enlaintimidad

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on

Artikuj të ngjashëm