Dalin pamjet e para të klipit të Ermalit me Yllin (VIDEO)

By

Ermal Fejzullahu dhe Yll Limani së shpejti sjellin duetin e tyre.

Kënga quhet ‘As 1 minut’ dhe lansohet shumë shpejt.

Më poshtë keni mundësi të ndiqni pamjet e para të klipit, për të cilin Ylli nuk dha ende një datë publikimi.

Gjithsesi, projekti vjen brenda pak ditësh pasi ai shkroi: ‘Vjen së shpejti’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm