Dalin pamjet e klipit, Baby G po sjell këngë me të dashurin (VIDEO)

By

Ka disa javë që Baby G ka paralajmëruar këngën në bashkëpunim me të dashurin e saj Lim Hoti, pjesëtar i grupit të Stresit.

Kësaj radhe, artistja lëshoi pak pamje të klipit në llogarinë e saj në Instagram.

Kënga me titull “Pretty Gangster” pritet të publikohet së shpejti, të paktën kështu thotë videoja.

Nëse nuk e dini, Baby G apo Gordana dhe i dashuri i saj janë gati për të hapur një studio në Tiranë, aty ku do të punojnë për vete dhe për artistë të rinj./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BzGA-YrHif8/

Artikuj të ngjashëm