Dalin pamjet, Capital T realizoi ëndrrën: Reperi emocionon me fjalët

By

Pamjet e koncertit të reperit Capital T mbajtur në Tiranë, tashmë janë publikuar.

Kolazhin me fotografi që reperi e shpërndau në Instagram, dëshmon se ai është njëri prej artistëve më të pëlqyer shqiptar dhe se aty kishte adhurues të flaktë të tij.

Hapësira e rezervuar ishte e mbushur dhe gjithçka shkoi mirë – reperi iu plotësua ËNDRRA.

Pasi pushoi pak, reperi shkroi disa fjalë duke falënderuar Alban Skenderajn, Yll Limanin dhe Majkin të cilët kënduan krah tij, falënderoi ekipin si dhe të gjithë ata që ishin pjesë e “Time Capsule”.

“Kurr mos hiqni dore nga andrrat,
faleminderit
@albanskenderaj @majkaveli e @ylllimani
qe e ndate skenen me mu do jem aty per ju sa here ju duhem
faleminderit @connext_albania dhe faleminderit ekipit me t’cilet jemi lidh si nje familje sepse punuam me zemer dhe suksesi s’eshte vetem i imi edhe pse koncerti ishte i
imi.

faleminderit krejt juve qe ishit aty dhe deshmuat se shqiptaret kan potencial te organizojne dicka te nivelit boteror pa asnje gabim, jam shume i lumtur qe ne e beme kete gje dhe uroj qe te kete edhe shume koncerte tjera nga koleget e mi qe shume prej tyre krijojn muzike fantastike 🙏🏻 kisha pase qef me m’tregu ne komente si e keni perjetu #TIMECAPSULE experience dhe faleminderit qe u bete pjese e endrres time”, ka shkruar Capital T./Prive.al

View this post on Instagram

— Kurr mos hiqni dore nga andrrat, faleminderit @albanskenderaj @majkaveli e @ylllimani qe e ndate skenen me mu do jem aty per ju sa here ju duhem faleminderit @connext_albania dhe faleminderit ekipit me t’cilet jemi lidh si nje familje sepse punuam me zemer dhe suksesi s’eshte vetem i imi edhe pse koncerti ishte i imi. faleminderit krejt juve qe ishit aty dhe deshmuat se shqiptaret kan potencial te organizojne dicka te nivelit boteror pa asnje gabim, jam shume i lumtur qe ne e beme kete gje dhe uroj qe te kete edhe shume koncerte tjera nga koleget e mi qe shume prej tyre krijojn muzike fantastike 🙏🏻 kisha pase qef me m’tregu ne komente si e keni perjetu #TIMECAPSULE experience dhe faleminderit qe u bete pjese e endrres time. Ju dua KAPO

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Artikuj të ngjashëm