Dalin fotot e para të Xhensilës në spitalin ku lindi vajzën

By

Ditë më parë, këngëtarja Xhensila Myrtezaj u bë nënë për të parën herë.

Fryt i dashurisë shumëvjeçare me Bes Kallakun është Ajka, vajza e çiftit.

Në këtë periudhë kanë munguar fotot apo paraqitjet tjera publike meqenëse që prej momentit të parë nga mediat është kërkuar privatësi.

Por, akulli është thyer nga spitali privat ku është realizuar lindja por paraprakisht edhe gjithë përcjellja e shtatzënisë.

Ata kanë postuar fotografi para dhe pas lindjes, krenarë për besimin që ua dha çifti në këtë moment shumë të rëndësishëm në jetën e tyre.

Më poshtë, imazhet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm