Dafina Zeqiri shpjegon kuptimin e këngës “Zili Zili” (FOTO)

By

Kur në treg doli kënga “Zili Zili” nga Dafina Zeqiri, fansat besuan shumë që ky projekt i dedikohej Taynës, kjo për shkak se të dyja hoqën njëra-tjetrën nga Instagrami.

Përveç kësaj, ato nuk i shpërndanin më këngët e njëra-tjetrës ashtu siç kanë bërë pas bashkëpunimit të tyre shumë të suksesshëm “Bye Bye” që në YouTube ka mbledhur më shumë se 57 milionë klikime.

Gjithsesi, Dafina sot shpjegoi tekstin e këngës “Zili Zili” dhe ju mund ta lexoni më poshtë se çfarë tha ajo./Prive.al

Artikuj të ngjashëm