Dafina Zeqiri nis xhirimet e klipit të ri

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri sot ka marrë rrugën drejt Tiranës ku do të realizoj videoklipin e saj më të ri.

Edhe kjo këngë është produkt i RedBox Entertainment teksa klipi do të marrë vulën e Max Production.

Për paraqitjen e Duffye’t do të përkujdesen Sellma dhe Kaci./Prive.al

Artikuj të ngjashëm