Dafina Zeqiri me një tjetër videoklip (Video)

By

Nuk ka shumë javë që Dafina ka prezantuar projektin e ri ‘Te ti’ por akoma pa shijuar deri në fund suksesin e saj ka një tjetër klip të ri.

Për këtë spot Prive ka raportuar para disa ditësh.

Zeqiri ka publikuar pak sekonda nga ky projekt në instagramin e saj. Në këtë klip ka punuar Valon Aziri dhe Arton Humolli./Prive.al

 

https://instagram.com/p/5QYTi6TOCR

Artikuj të ngjashëm