Dafina Zeqiri këndon këngën hit të grupit të saj të preferuar

By

Dafina Zeqiri që para disa ditësh publikoi këngën “Një herë në jetë”, sot solli një ‘cover’ të këngës hit “Ready or Not”.

Kënga e kënduar nga grupi hip-hop “The Fugees” vjen si ‘cover’ profesional nga Dafina dhe bateristi Valon Berisha.

Ajo cilëson grupin si më të preferuarin e saj, dhe këngëtaren e grupit Lauryn Hill si artisten që e frymëzoi teksa Dafina rritej vetë si artiste.

Më poshtë mund të ndiqni të plotë ‘cover-in’ e këngëtares. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm