Dafina Zeqiri flet publikisht për depresionin në të cilin kaloi (VIDEO)

By

Si shumë të famshëm kudo në botë, edhe Dafina Zeqiri ka pasur një fazë depresive.

Artistja shumë e dashur për publikun, ka folur për shëndetin mendor duke treguar se ka vizituar edhe psikologun.

Por çfarë përjetoi ajo kur ishte në Amerikë dhe si e kaloi ankthin dhe depresionin, do ta kuptoni në intervistën e mëposhtme dhënë në NIN në Klan Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm