Dafina Zeqiri feston ditëlindjen, s’do ta besoni moshën e saj

By

Njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, sot feston ditëlindjen.

Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin e cila i mbushë plot 29 vite jetë.

Dafina ka postuar foto nga fëmijëria në Instagram, nën të cilat mori urime nga më të ndryshmet në ditën më të rëndësishme të jetës së saj.

Që në moshë të re, këngëtarja u bë pjesë e estradës shqiptare dhe nuk ndaloi asnjëherë punën si artiste për të arritur aty ku është sot.

Dafina numëron shumë hite të cilat vazhdojnë të dëgjohen, por pak kohë më parë, këngëtarja vendosi ta lëshojë vendin e vet për të nisur një karrierë në Amerikë aty ku edhe po jeton aktualisht.

Gëzuar ditëlindjen Dafina!/Prive.al

View this post on Instagram

April 14 1989 ♈️

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Artikuj të ngjashëm