Dafina Zeqiri dhe Arilena Ara në bashkëpunim?

By

Dafina Zeqiri është treguar tejet produktive me prurje muzikore që nga fillimi i këtij viti.

A po vjen ajo në duet me Arilena Arën? Ky informacion është plotësisht i vërtetë!

Materiali i përgatitur në videon e mëposhtme ua zbulon të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm