Dafina të premten me një tjetër bashkëpunim

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri është goxha aktive në skenën muzikore shqiptare. Me 1 korrik, Dafina solli bashkëpunimin me Ledri Vulën e Lumi B “Aman” teksa 10 ditë më  pas do të publikoj një tjetër projekt.

Kështu ka treguar vetë artistja përmes llogarisë së saj në Instagram ku vie sërish në bashkëpunim.

Këtë herë është bërë bashkë me një artist të huaj Gee Dixon dhe mban titullin “La vida”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm