Dafina super e dashuruar!

By

Tashmë nuk është sekret romanca e Dafina Zeqirit me Dj e saj, Geek. Madje komentet mes tyre kanë qenë goxha të shpeshta.

E kur jemi tek pjesa e dashurisë, Dafina duket të jetë tejet e dashuruar.

Këtë na lë të kuptojmë postimi i fundit që ka bërë ku është shprehur se “Nëse dashuria është drogë, atëherë unë jam e varuar nga ajo”.

Ndërsa në anën tjetër, Zeqiri sapo ka xhiruar dhe një tjetër videoklip që pritet të publikohet shumë shpejt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm