Dafina, shpërthyese në Aruba!

By

Përmes Prive.al disa ditë më parë iu njoftuam për largimin e Dafinës nga trojet shqiptare.

Pasi përfundoi punët që lidhen me projektet muzikore, këngëtarja ia mbathi përtej oqeanit. Para shkuarjes në Amerikë, Dafina është ndalur në ishullin Aruba të Karaibeve ku po pushon bashkë me disa mikesha të saj.

E nga atje, këngëtarja nuk po i ndal fotot e postuara ku shihet teksa shijon çdo moment të klimës tropikale dhe atmosferës.

Në disa prej imazheve të shpërndara, Dafina ka lënë gojëhapur të gjithë! Puna intenzive në fitnes po jep rezultatet konkrete të një trupi të tonifikuar të cilin do e dëshironte secila femër. /Prive.al/

berlinale

 

Artikuj të ngjashëm