Dafina Rexhepi rikthehet me ‘covers’ të këngëve të dashurisë

By

Kënga e saj e fundit është “Gimme ur love”, e publikuar në shtator të vitit 2017, gati tre vjet më parë.

Përveç këtij projekti, ajo lëshoi një në qershor me titull “BOI” në po të njëjtin vit.

Dhe që nga atëherë Dafina mungoi me prurje të reja dhe nuk u shfaq as në intervsita.

Por kohëve të fundit ajo po ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram ku shihet teksa punon në studio.

Përvec kësaj ajo solli një session të “covers” të këngëve të famshme të dashurisë.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive

 

Artikuj të ngjashëm