Dafina puth të dashurin (Foto)

By

Teksa provonte efektet speciale në Snapchat, duke se Dafina nuk rezistoi edhe pa e shkëmbyer një puthje me të dashurin e saj.

Ajo për herë të parë me domenikanin u shfaq publikisht më 14 shkurt, pikërisht në ditën e të dashuruarve.

Tani çifti Dafina dhe Rodriguez janë në SHBA. /prive.al

image-fe12a573561a34a1995f4325a0576b55c3d7120a37de03b88bbabe6712bc746e-V

Artikuj të ngjashëm