Dafina publikon projektin e ri (VIDEO)

By

Ashtu siç edhe paralajmëroi…

Dafina Zeqiri publikoi projektin e ri me titull ROFE si dhuratë për fansat e saj në ditëlindjen e 30-të.

Këngëtarja ka punuar me BledBeats për muzikën, Arianit Palaj për tekstin dhe me producentin Cricket.

Më poshtë mund ta shihni projektin e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm