Dafina motivon të tjerët duke rrëfyer historinë personale

By

Një foto e modifikuar nga fansat është bërë shkas që Dafina Zeqiri përmes një postimi në Instagram të rrëfehet për rrugëtimin e saj drejt suksesit.

Shkrimin këngëtarja e nis me falemnderim për të gjithë ata që kanë besuar në të dhe kanë qenë përkrah saj përgjatë vështirësive.

Duke folur në gjuhën angleze siç thotë se di të shprehet më së miri Dafina ka treguar se për të arritur në suksesin e saj duhet mes tjerash punë, besim në Zot, në veten dhe në ëndrra.

‘Nëse dikush ndihet i vetmuar, keq apo ka kaluar në periudha të këqija, unë isha aty. Unë jam këtu ku jam falë dhjetë viteve punë të mia. Unë ia arrita, mundesh edhe ti!’ – thotë Dafina në shkrimin e saj motivues. /Prive.al/

https://instagram.com/p/9eoKbITOAC/

Artikuj të ngjashëm