Dafina me supriza në muajt në vazhdim….

By

U rikthye suksesshëm në tregun muzikor shqiptar me ‘Kalon’ në bashkëpunim me Lumi B.

Pas një mungese të gjatë, Dafina solli hit teksa të gjithë po presin edhe duetin e madh me Noizyn.

E duket që kënga me Noizyn s’do jetë e vetmja për këtë vit në shqip.

Prive ka zbuluar detaje të studios muzikore dhe dy surprizave tjera që Dafina pritet t’i ketë gati për publikun deri në fund të Dhjetorit.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm