Dafina me një tjetër tatuazh gjigant (FOTO)

By

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka tash e një kohë prej kur e ka zhvilluar pasionin e saj të trupit me përplot tatuazhe.

Pothuajse nuk ka gjymtyrë në të cilën ajo nuk ka një të tillë. Nga gishtat, gjoksi, krahu, shpina e barku, në ‘mozaikun’ e këngëtares është shtuar edhe një tjetër tatuazh.

View this post on Instagram

focus. #moneyz #kalon #moneyztour 📸 @argjiraspanca

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

View this post on Instagram

Ajajaja myte ti 🙌🏻🔥 #moneyz #kalon

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on

Këmbën e djathtë të saj, Dafina e ka mbushur më një tatuazh në figurë të zvarranikut.

Ndonëse mendimet pro dhe kundër mund të jenë të shumta, e rëndësishme në këtë mes është që Dafina të jetë e kënaqur me pamjen e saj të re. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm