Dafina lanson linjën e veshjeve, këto bluza mbajnë emrin e saj

By

Qëndrimi i saj në Shtetet e Bashkuara po del të jetë mjaft frytdhënës.

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka nisur punën e saj me shtëpi të reja diskografike atje dhe tashmë ka publikuar këngën e re.

Dhe madje ka lansuar bluzat nën emrin e saj e po ashtu me mbishkrimin KING, të cilat mund t ‘i gjeni në web faqen e saj për një çmim goxha të arsyeshëm.

Ajo sapo ka lansuar projektin King Merche, përmes një videoje ku ajo shfaqet në një studio incizimi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm