Dafina harron për një moment të dashurin e saj: Ja me kë u pa mbrëmë (FOTO)

By

New Yorku, ka kohë që është shndërruar në rezidenc për këngëtaren e njohur Dafina Zeqiri e cila përveç shumë punëve po qëndron përkrah të dashurit të saj Jose.

Mirëpo mbrëmja e kaluar nuk mund të themi se ishte rutinë e ditëve tjera pasi që ajo u pa me një mik mjaft të mir të saj.

Bëhet fjalë për këngëtarin Seven Saraqi i cili ka vite që jeton dhe vepron në SHBA. Duffye njihet për raporte mjaft të afërta me të e takimet mes tyre nuk kanë munguar as herëve tjera të qëndrimit të saj në kontinentin Amerikan e as në Kosovë e Shqipëri.

Sidoqoft momentin e përbashkët këngëtarja e ndau në profilin e saj në Snapchat teksa u pa mjaft e lumtur me praninë e tij. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm