Dafina dhe Lumi sjellin ‘Lule lule’, tjetër remake në muzikën shqiptare

By

Dafina dhe Lumi B kanë publikuar para pak çastesh bashkëpunimin më të ri të titulluar ‘Lule lule’.

Kënga është remake, në vazhdën e shumë projekteve të tilla viteve të fundit në diskografinë shqiptare.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm