Dafina Dauti së shpejti me tjetër projekt

By

Pas një pauze në skenën muzikore, Dafina Dauti u rikthye së fundmi. Por këngëtarja më nuk e ka ndërmend të ndalet.

Pas ‘Ti po ma lyp’ merret vesh se ajo javën tjetër do të ketë gati projektin e ri.

Kënga ‘9’ që nga titulli kuptohet se personifikon diçka në jetën personale të këngëtares ka klip të xhiruar në Shkup me katër skena.

‘9’ si krijim muzikor mësohet se qëndron mes baladës dhe një kënge ritmike. Mbetet të shihet javën tjetër se me çfarë konkretisht do na befasojë Dafina. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm