Dafina Dauti: Këngëtarja që po rrit e vetme vajzën (VIDEO)

By

Në një botë dinamike si kjo, është tejet e vështirë të rrisësh një fëmijë.

Sidomos nëse je grua dhe e vetme në këtë rrugë. Këngëtarja Dafina Dauti, ka kohë që po rritë e vetme vajzën e saj Elizabetën.

Për herë të parë ajo ka folur për emisionin Prive në Klan Kosova, duke rrëfyer për jetën e saj prapa skenës.

Këngëtarja ka treguar rrëfimin e jetë së saj pranë mikrofonit të Prive.

Ndiqeni të plotë intervistën:

 

Artikuj të ngjashëm